piątek, 28 grudnia 2012

Informacje co do sprawdzania KP.
Więc jak już niektórzy wiedzą będę sprawdzać wasze KP. Przypominam też żebyście jak najszybciej poprawili wasze karty postaci, zgodnie ze wzorem. 

Będę zwracać uwagę na właściwie dwie rzeczy : na ortografie , ale najbardziej na to, czy wszystko posiada ręce i nogi. 

Żeby nie było jakiś problemów czy nieporozumień, wyjaśnię.

Nie chciałabym aby na blogu znalazły się historie, nie możliwe. Żyje sobie jakiś ktoś ( Nazwijmy go „X”) w nędzy. Całe życie spędził w więzieniu, na poniżaniu i nigdy nie zaznał szczęścia.   Ale po kilku latach X wydostaje się z więzienia i idzie sobie w świat. Przy okazji umie wszystko, zaczynając od szycia sobie ubrań po zabijanie ludzi z zimną krwią.

Nie uważacie, że gdy osoby idealne będą tutaj, to rpg stanie się po prostu nudne i przewidywalne. Będzie o wiele ciekawiej gdy wasza postać nie będzie czegoś umiała, będzie się tego uczyła, lub w walce po prostu będzie zraniona. Wtedy na pewno nie braknie wątków, pisanie stanie cię lżejsze i po prostu ciekawsze.

Proszę tez nie miejcie mi tego za złe jeśli wasza KP będzie posiadła wyżej wymienione błędy. No chociaż nie wiem czy to można nazwać błędem…  Sama będę musiała poprawić swoją KP i to dokładnie, bo już widzę ile tam błędów na mnie czyha.  Wezmę dobie jedna lub dwie osoby do pomocy, żeby nie było, że ja tylko wszędzie widzę błędy. Jakbyście mieli jakie kol wiek pytania to piszecie tutaj, albo na chacie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz